Nr katalogowy: 116

Mieczysław ORACKI-SERWIN (1912-1977)

Nr katalogowy: 116

Polowanie, 1939

akwarela, papier, 27 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. Oracki-Serwin / 1939
(data ukryta pod oprawą)