Roman KRAMSZTYK (1885-1942)
Nr katalogowy: 222
Staw, przed 1913
olej, płótno, 62 x 83 cm;
sygn. p. d.: R. Kramsztyk
olej, płótno, 62 x 83 cm;
sygn. p. d.: R. Kramsztyk
Na odwrocie: nalepka TPSP z 1913 roku z numerem 1617, odręcznie wpisanym autorem i tytułem oraz ceną 800R; pozostałości po innej nalepce;
Praca uznana za zaginioną