Nr katalogowy: 221

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 221

Pogoń za bolszewikami, 1828

olej, płótno, 45,5 x 100,5 cm; sygn. p. d.: Jerzy Kossak/ 1928