Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy: 219
Śmigus, 1942
olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1942
olej, tektura, 35 x 50 cm;
na odwrocie pieczęć autorska: JERZY KOSSAK/ Kraków, pl. Kossaka 4, faksymile
potwierdzenia autentyczności przez Jerzego Kossaka