Nr katalogowy: 112

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 112

Widok z Wawelu na Kraków, 1911

autolitografia barwna, papier żeberkowy, 29,5 x 40 cm; sygn. p. d.: St. Filipkiewicz 1911 (na kamieniu)