Nr katalogowy: 110

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 110

W drodze do kościoła, ok. 1911

litografia barwna, papier, 41 x 59,5 cm; sygn. l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA (na płycie)