Nr katalogowy: 125

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 125

Bałkańskie wino

olej, płótno dublowane; 53 x 73,5 cm;
sygn. l. d.: "Bałkańskie wino" / F. M. Wygrzywalski