Nr katalogowy: 120

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 120

Kompozycja, 1969

akwarela, papier; 28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. długopisem p. d.: 5.VI.969. Podsadecki