Nr katalogowy: 6

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 6

Widok z Bramy Floriańskiej w Krakowie

litografia barwna, papier; 29 x 37,2 cm (wymiar odbitki),
sygn. p. d.: Rubczak (na płycie)