Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Nr katalogowy: 232
Wierzba płacząca
tempera, płótno naklejone na tekturę,
44 x 55,5 cm; sygn. p. d. pionowo, wzdłuż krawędzi:
Z. STRYIEŃSKA