Nr katalogowy: 116

Marian WAWRZENIECKI (1863 - 1943)

Nr katalogowy: 116

Studium nagiej kobiety

ołówek, gwasz, papier brązowy, 29 x 55,7 cm; sygn. i dat. u dołu po środku: p. I. Delewska / M.W. 2 sierpień 1898 r.