Nr katalogowy: 107

J. MUELLER (XIX w.)

Nr katalogowy: 107

Portret szlachcica

wg Aleksandra Orłowskiego (1777-1832) litografia, papier, 69,5 x 52 cm; sygn. l. d.: Harun ? p.d.: Litho de Jmüller