Nr katalogowy: 162

Włodzimierz ŁOŚ (1849-1888)

Nr katalogowy: 162

Spotkanie, 1880

olej, deska mahoniowa; 23,5 x 32 cm;
sygn. i dat. l. d.: Włodzimierz Łoś 1880