Nr katalogowy: 160

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 160

Luzak, 1975

olej, sklejka; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Kokietek 75