Nr katalogowy: 147

Tadeusz CYBULSKI (1878- 1954)

Nr katalogowy: 147

Martwa natura

olej, płótno, 33,5 x 46 cm;
sygn. p. g.: Prof. Franciszkowi Walterowi / T. Cybulski