Nr katalogowy: 140

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 140

Dzieci w strojach krakowskich, ok.1925

olej, sklejka; 25 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wlastimil / Hofman