Nr katalogowy: 126

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 126

Nesebar, 1971

akwarela, papier; 31, 5 x 55,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: W. Serafin/ Nesebar1971