Nr katalogowy: 9

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Nr katalogowy: 9

Portret kobiety

litografia barwna, papier;
49,5 x 34,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. p. g.: Kisling (na płycie);