Zdzisław CYANKIEWICZ - CYAN (1912-1981)
Nr katalogowy: 131
Róże w wazonie
na odwrocie Akt kobiecy - szkic
olej, płótno; 61 x 38 cm;
olej, płótno; 61 x 38 cm;
praca pochodzi ze spuścizny po artyście