Janusz Maria BRZESKI (1907-1957)
Nr katalogowy1
Zestaw trzech drzeworytów
1. Ponad miastem, 1929
2. La bourdelle, 1929
3. Apolinaire - wspomnienie,1929
2. La bourdelle, 1929
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jonasz STERN (1904-1988)
Nr katalogowy3
Getto Lwowskie - zestaw 12 linorytów
linoryt, papier, format odbitki zróżnicowany,
format arkusza 32 x 40 cm;
format arkusza 32 x 40 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Henry SNYERS (XVII w.)
Nr katalogowy5
Samson i Dalila
- według obrazu Antona van Dycka (1599-1641)
akwaforta. papier; 46 x 63 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jan RUBCZAK (1884-1942)
Nr katalogowy7
Widok na kościół Paulinów na Skałce w Krakowie
akwaforta, papier; 9,5 x 9,5 cm (wymiar kompozycji),
10,5 x 10 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
900 zł
Utagawa KUNISADA (1786-1865)
Nr katalogowy9
Aktor Ichikawa Ebizo V
- Prowincja Iga z serii Dai-Nihon rokuju-yo shu
drzeworyt barwny; 36,8 x 25,3 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Marc CHAGALL (1887-1985) - według
Nr katalogowy11
Zestaw litografii barwnych - 13 plansz
z tematyką inspirowaną Torą oraz miłosną
litografia, papier; 38,5 x 32,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Nr katalogowy13
Wnętrze bazyliki św. Marka w Wenecji
ołówek, papier; 27,3 x 22,1 cm; sygn. p. d.: WW
Na odwrocie faksymile podpisu artysty: WWeiss;
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Jan Marcin SZANCER (1902-1973)
Nr katalogowy16
Henryk Liburski „W Stwoszowym domu" Marii Mazurowej
ołówek, papier; 32 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: jms.
sygn. p. d.: jms.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Nikifor KRYNICKI (1895-1968)
Nr katalogowy101
Cerkiew w Krynicy
akwarela, ołówek, papier; 20,5 x 14,5 cm;
u dołu napis: KRENICAWIESROSYTASEŁO
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Karol KOSSAK (1895-1975)
Nr katalogowy103
W saniach
akwarela, papier; 24 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KKossak
sygn. p. d.: KKossak
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Nr katalogowy105
Widok na Plac Zamkowy w Warszawie przed 1939 rokiem
akwarela, papier; 35 x 49 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)
Nr katalogowy107
Polowanie na zająca, 1922
tusz lawowany, papier;
28,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: St. Fabijański. Kraków 1922.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Artysta nieokreślony - niemiecki?, XVIII w.
Nr katalogowy110
Portret młodej kobiety
pastel, papier naklejony na deskę;
35 x 28 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Walentyna Symonowicz-Mierzejewska (1911-1989)
Nr katalogowy114
Kwiaty w wazonie
akwarela, tusz lawowany, papier; 86 x 61 cm;
sygn. p. d.: W. Symonowicz
sygn. p. d.: W. Symonowicz
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Marian MOKWA (1889-1987)
Nr katalogowy118
W lesie sopockim, 1920
akwarela, papier; 33,5 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Mokwa/ Sopot 1920
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Adam GERŻABEK (1898-1965)
Nr katalogowy122
Pejzaż, 1930-1932
olej, płótno; 45 x 61 cm;
na odwrocie napis: 36 Adam Gerżabek
/ Pejzaż nr? 1930-32/kolekcja (…) Zwornik
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Otto PIPPEL (1878-1960)
Nr katalogowy126
Pejzaż z doliną
olej, płótno; 80,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: OTTO PIPEL;
sygn. p. d.: OTTO PIPEL;
Cena wywoławcza.
11 500 zł