Jozef ŁUKOMSKI (1920-1996)
Nr katalogowy433
Kompozycja brązowa
technika własna, sklejka,
90 x 50 cm
90 x 50 cm
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Andrzej SZEWCZYK (ur.1947)
Nr katalogowy435
Kompozycja z pistacji
technika własna;
35,5 x 28,5 cm (wraz z ramą)
35,5 x 28,5 cm (wraz z ramą)
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Radosław SOWIAK
Nr katalogowy437
Sen o Kazimierzu M, 1988
technika własna, płyta;
36 x 36 cm;
36 x 36 cm;
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Andrzej SZEWCZYK (ur.1947)
Nr katalogowy439
Kompozycja z ołowkow
technika własna;
55,5 x 50,5 cm
55,5 x 50,5 cm
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Stanisław ZAGAJEWSKI (1927-2008)
Nr katalogowy502
Ptak, lata 70. XX w.
glina;
wys. 24,5 cm;
wys. 24,5 cm;
Cena wywoławcza.
1 600 zł
601
Lampa gabinetowa, elektryczna
szkło warstwowe; mosiądz; wys. wazonu 30,5 cm;
Francja, wytwórnia Emila Galle, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
25 000 zł
604
Serwis do kawy z opalizującą beżową marmoryzacją
Polska, Chodzież - fabryka porcelany i porcelitu
oraz Zakłady Porcelitu Stołowego "Tułowice"
w Tułowicach; okres powojenny (lata 50.- 60. XX w.)
Cena wywoławcza.
600 zł
606
Sosjerka z dekoracją Zwiebelmuster
porcelana, kobalt podszkliwny;
wys. 10,5 cm, 27 x 17 cm;
Miśnia, XX w.
wys. 10,5 cm, 27 x 17 cm;
Miśnia, XX w.
Cena wywoławcza.
500 zł
608
Ecritoire neorokokowy
Berlin , Królewska Manufaktura Porcelany (KPM),
1 poł. XX w.
1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
610
Akt kobiety z łukiem
Nieokreślona wytwórnia europejska, 2 - 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
701
Patera na tort
szkło mleczne, plater cechowany (WMF);
Niemcy, Württembergische Metallwarenfabrik,
1 poł. XX w.
1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
703
Cukiernica
plater wewnątrz złocony cechowany;
Warszawa, Norblin i Ska, 4 ćw. XIX w. (przed 1896)
Cena wywoławcza.
1 200 zł
705
Świecznik ołtarzowy
blacha srebrzona; wys. 55 cm, szer. 18,7 cm.
Śląsk?, po poł. XVIII w.
Śląsk?, po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
709
Łyżka
srebro próby 84 cechowane; waga 71 g.
Moskwa, złotnik Paweł Szutienkow (czynny 1875-97),
lata 80. XIX w.
lata 80. XIX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
711
Naczynie z pokrywą - ecuelle
srebro próby 1 z głową Minerwy cechowane;
waga 1134 g. Paryż, k. XIX w.
waga 1134 g. Paryż, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
713
Tacka art deco z herbem Gdańska
srebro próby 835 cechowane, waga 153 g.
Gdańsk, firma Stumpf u. Sohn (czynna 1807-1945),
lata 30. XX w.
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
716
Dzbanek do kawy
srebro próby 1 z głową Minerwy cechowane,
waga 660 g. Paryż, firma Odiot, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
718
Paterka
srebro próby 13 cechowane, szkło;
Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
720
Kaseta
srebro próby 2, wnętrze złocone;
waga 609 g. Turcja (?), XVIII w. (?)
Cena wywoławcza.
7 500 zł
722
Koziołki w etui - 18 sztuk
srebro? nie cechowane,
Niemcy?, ok. poł. XX w.
Niemcy?, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł