Nr katalogowy: 222

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 222

Girlanda kwiatowa

akwarela, karton, 65,5 x 76 cm; sygn. na dole: LWyczółkowski/ 08