Nr katalogowy: 219

Włodzimierz BŁOCKI (1885-1921)

Nr katalogowy: 219

Pocałunek - Przed lustrem, 1916

akwarela, pastel, papier, 114 x 88 cm; sygn. i dat. p. g.: WłBłocki. 916.;