Nr katalogowy: 220

Mojżesz RYNECKI (1885-1942)

Nr katalogowy: 220

Grający w szachy, 1934

akwarela, tusz, papier, 36 x 50,5 cm; sygn. p. d.: MRynecki/ 1934