Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)
Nr katalogowy: 212
Portret młodego mężczyzny
w stroju krakowskim;
akwarela na podrysowaniu, papier, 56 x 29 cm;
sygn. p. d.: S. Bieszczad