Nr katalogowy: 213

Józef MEHOFFER (1869-1946)

Nr katalogowy: 213

Portret kobiety, ok. 1920

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 83,5 x 60,5 cm; sygn. p .g.: Józef Mehoffer