Nr katalogowy: 201

Stanisław FABIJAŃSKI ( 1865-1947)

Nr katalogowy: 201

Krużganki na Wawelu

akwarela, papier, 34 x 24,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: St. Fabijański 1939.