Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)
Nr katalogowy: 107
Kościół śś. Piotra i Pawła w Krakowie
litografia, papier, 18,7 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LWyczół (na kamieniu)