Nr katalogowy: 108

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 108

Krużganki na Wawelu w trakcie przebudowy

litografia, papier, 27,8 x 18,6 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: LWyczół (na kamieniu)