Zbigniew CZOP (ur. 1943)
Nr katalogowy315
Ogrodniczka
miedzioryt, papier, 13 x 12 cm (odcisk płyty),
38,5 x 28,2 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1992)
Nr katalogowy317
Pejzaż fantastyczny, 1979
sucha igła, papier; 12,5 x 9 cm (odcisk płyty),
26,5 x 19,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Pablo PICASSO (1881-1973) - według
Nr katalogowy319
Z serii: Celestyna
litografia, papier; 26,2, x 32,5 cm (wymiar odbitki),
45 x 35, 5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
600 zł
Adam HOFFMANN (1918-2001)
Nr katalogowy324
Byk, 1970
ołówek, tusz, atrament, papier;
23,5 x 18,8 cm;
23,5 x 18,8 cm;
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Nr katalogowy328
Reminiscencje wojenne I, 1946
ołówek, węgiel, papier;
29,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)
Nr katalogowy405
Projekt plafonu do opery we Wrocławiu, 1979
pastel, kalka;
39 x 125 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Ryszard WINIARSKI (1936-2006)
Nr katalogowy409
Gra 7 x 7, 1999
akryl, ołówek, płótno;
50 x 50 cm;
50 x 50 cm;
Cena wywoławcza.
7 200 zł
Teofil OCIEPKA (1891-1978)
Nr katalogowy413
Smok leśny, 1965
olej, płótno;
44,5 x 57,5 cm;
44,5 x 57,5 cm;
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Barbara JONSCHER (1926-1986)
Nr katalogowy416
Czarny koń, przełom lat 50/60 XX w.
olej, płótno;
45 x 65 cm
45 x 65 cm
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Nr katalogowy421
Biały dom na wzgórzu,1958
tempera olejna, tektura;
37,5 x 59,5 cm;
37,5 x 59,5 cm;
Cena wywoławcza.
6 900 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Nr katalogowy426
Bez tytułu, 2003
olej, płótno;
38 x 29 cm;
38 x 29 cm;
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Ałła KLEMENT-LASKOWSKA (ur. 1920)
Nr katalogowy428
Białe kwiaty, 1986
olej, płótno;
100 x 65 cm;
100 x 65 cm;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)
Nr katalogowy430
Hiena, z cyklu: Odłamki wojenne, 2013
olej, płótno;
40,5 x 35 cm;
40,5 x 35 cm;
Cena wywoławcza.
1 100 zł