Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Nr katalogowy: 138
Kogut
olej, sklejka; 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski;
olej, sklejka; 50 x 35 cm;
Na odwrocie napis: Stwierdzam autentyczność mojego ojca/ Jerzego Potrzebowskiego/ Andrzej Potrzebowski 28.03.09 r.