Otto PIPPEL (1878-1960)
Nr katalogowy: 153
Widok na Zugspitze i dolinę
olej, płótno; 80 x 70 cm;
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL