Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)
Nr katalogowy: 136
Portret chłopca, ok. 1914
olej, płótno naklejone na tekturkę; 44 x 33 cm;
sygn. p. d.: T.Axentowicz
sygn. p. d.: T.Axentowicz