Alfred ABERDAM (1894-1963)
Nr katalogowy: 131
Postać, ok. 1960
olej, deska fazowana; 78 x 21,5 cm;
sygn. l. d.: Aberdam / (…)
sygn. l. d.: Aberdam / (…)