Franciszek SUNDERLAND (1. poł. XX w.)
Nr katalogowy: 121
Warszawa zimą [Widok na ulicę Mostową na Nowym Mieście], 1933
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
23 x 29 cm (w świetle oprawy);