Nr katalogowy: 122

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 122

Ostatni z Nieczujów na pielgrzymce, 1887

akwarela, papier; 25,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Juliusz Kossak 1887