Nr katalogowy: 115

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 115

Pejzaż zimowy, ok. 1920

olej, tektura; 35 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz