Nr katalogowy: 112

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 112

Widok na Kościół Mariacki w Krakowie

litografia, papier, 28 x 18,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d. na kamieniu: LWyczół