Nr katalogowy: 1

Roman Owidzki (1912 - 2009)

Nr katalogowy: 1

Kompozycja brązowa, 1959

olej, płótno; 130 x 80 cm, sygn. p.d.: R. OWIDZKI / 1959
Estymacja 70 000 zł – 90 000 zł