09 marca 2013

Obiekt wystawiony do licytacji według systemu Vickreya

Roman Owidzki (1912-2009)
Kompozycja brązowa, 1959
można ogladać w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
poniedziałek - piątek: 11.00 - 19.00
sobota: 12.00 - 15.00.
Oferty przyjmowane będą do 9 marca 2013 r.
tel.: 605 591 315

Estymacja: 70 000 - 90 000 zł

Zobacz regulamin aukcji

Roman Owidzki (1912 - 2009)

1
Kompozycja brązowa, 1959 olej, płótno; 130 x 80 cm, sygn. p.d.: R. OWIDZKI / 1959
Estymacja 70 000 zł – 90 000 zł