Nr katalogowy: 903

Nr katalogowy: 903

Komoda klasycystyczna

dębina, fornir - mahoń, intarsje - jawor, palisander,
okucia - mosiądz;
Europa Zachodnia, (Belgia?), pocz. XIX w.