Nr katalogowy: 157

Malarz nieokreślony, XVIII w

Nr katalogowy: 157

Portret młodej kobiety z różą - Maria Leszczyńska

olej, płótno (obcięte przy krawędziach), dublowane;
72 x 56 cm.