Nr katalogowy: 154

Albert RIEGER (1834-1905)

Nr katalogowy: 154

Pejzaż górski z młynem, 1877

olej, płótno; 73 x 101 cm;
Na odwrocie napis: Albert Rieger Wien/ 1877