Nr katalogowy: 146

Stefan DOMARADZKI (1879-1983)

Nr katalogowy: 146

Pejzaż zimowy z chatami, 1941

olej, tektura; 66 x 99,5 cm;
sygn. l. d.: Domaradzki 1941.