Nr katalogowy: 128

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 128

Portret mężczyzny

olej, tektura; 39,5 x 66,5 cm;
sygn. p. g.: Wlastimil Hofman /Bonarka