Nr katalogowy: 126

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 126

Scena pasterska - dolny fragment większej kompozycji, 1913

olej, płótno; 56,5 x 120,5 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi:
J Malczewski. Sierpień 1913