Nr katalogowy: 53

Alojzy SIWECKI (1912-1988)

Nr katalogowy: 53

Para obrazów: Motyw z kotłowni I i II

Motyw z kotłowni I: olej, płótno, 131 x 100 cm;
sygn. p. d.: A.Siwecki '68;