Nr katalogowy: 222

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

Nr katalogowy: 222

Napad wilków

olej, tektura, 37 x 47,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1931 (data pod ramą)