Aleksander LASZENKO (1883-1944)
Nr katalogowy: 176
Tel El Amarna, 1936
olej, płótno naklejone na sklejkę; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: A. Laszenko / Tel El Amarna 36