Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)
Nr katalogowy: 173
Pejzaż z kwitnącą gryką
olej, płótno; 70,5 x 115,5 cm;
sygn. l. d.: J. Grubiński
sygn. l. d.: J. Grubiński